| mihainet a întrebat:

Tocmai mi-am bagat windows xp sp3 si normal ca nu mai imi merge nici wireless-ul nici prin cablu enthernet. Ati putea sa imi dati un link sau cateva pareri cu ce ar trebui sa fac? Apropo modemul meu este de la romtelecom HG655b. Va multumesc.

2 răspunsuri:
| Kingston3 a răspuns:

Salut,vezi ca win xp sp 3 e destul de tampit am avut cam o saptamana si facea numai prostii te sfatuiesc sa revii la sp2 sau 1 sau sa vii pe alt windows, deoarece sp3 e praf chiar daca e ultimul service patch scos de Microsoft pentru xp

| bobydjXXL a răspuns:

Salut, daca ai laptop si ai avut instalat pe el windowsul lui mai instaleazal odada tot acel windows ca cu celelalte nu ai driverele de la wireless is importante, sau daca ai calculator iti recomand xp2, vista, sau windows 7.
Dar nu uita ca driverele cand istalezi windowsu sa te interesezi de ele prima data apoi vei vedea daca merge sau nu. bafta!