| philips1995 a întrebat:

Vreau sa achizitonez o consola de jocuri

As vrea sa cumpar un PS3

Dar unii prieteni imi spun ca mai bine as lua PS4 pentru ca vor aparea jocuri noi care vor merge doar pentru PS4 nu PS3

Cat timp vor mai aparea jocuri pentru PS3?::

1 răspuns:
| GabyBitzu2197 a răspuns:

Salut.Jocuri pentru PS3 vor mai aparea pentru ca sunt multi care inca mai cauta jocuri noi pentru PS3.De exemplu F1 2014, Farming Simulator 15, PES 2015(merge si pe PS4) si vor mai aparea.Pentru PS4 incep sa apara tot mai multe jocuri gen GTA 5, FIFA 15, WWE 2K15(wrestling).Sper ca te-am ajutat. Funda?