| AlinIonut a întrebat:

vreau sa invat ceva despre calculatoare, care ma poate ajuta sa imi lase pm cu id sau ceva.tin sa mentionez ca nu prea stiu nimic.

Răspuns Câştigător
| Edyiy a răspuns:

E greu să te învețe cineva prin intermediul internetului ( messener )
Te-aș sfătuii să încercii să cauți pe google tutoriale mici, și testează-le pe PC tău până le știi la perfecție și tot așa, și când vei avea și tu conăștințe cât de cât atunci încearcă cu cineva specializat pe mess sau unde vrei tu
Sper că te-am ajutat prietene

1 răspuns:
| AlinIonut explică:

Ok..iti multumesc pentru sfat!