| ElenaSt2011 a întrebat:

Salut tuturor.

Poate cineva sa imi scrie numarul de telefon al cabinetului doamnei doctor Aranka Ilea din Cluj Napoca?

Am cautat pe internet cabinetul acestei doamne doctor si am gasit (numele ei si a altor doctori) doar la Clinica de Reabilitare Orala, strada Victor Babes, nr 15, etaj 1.

Singurul numar de telefon al acestei institutii (gasit pe mai multe website-uri) este 0264 590720 si de fiecare data, inclusiv azi, cand sunam, zicea mereu NUMAR SUSPENDAT TEMPORAR.

Am sunat si la Facultatea de Medicina Dentara Iuliu Hateganu (caci am citit pe net ca dna doctor Aranka Ilea este si profesor universitar) dar nu aveau nr tel ai dumneai.

Deci, nu aveam cum sa sun pentru a-mi face programare pentru o consultatie.

I-am scris mesaj doamnei doctor pe Facebook cu multe zile in urma, dar nu mi-a raspuns.

Am neaparata nevoie sa ajung la doamna doctor Aranka Ilea, caci este singura din tara (despre care stiu eu) care face interventie pentru REGENERARE OSOASA. Doi medici mi-au confirmat ca am nevoie de asa ceva.

Deoarece locuiesc in alt judet, pentru a ajunge in Cluj Napoca ma costa drumul dus intors, plus bani pentru taxi, iar in cazul in care nu o gasesc la cabinet pe doamna doctor, inseamna ca as da banii degeaba.

In cazul in care nu exista un numar de telefon valabil in cadrul institutiei medicale mentionate mai sus, atunci, as ruga persoana care vrea sa ma ajute sa faca o programare pe numele meu, indiferent in care zi, dupa ora 9. 30

As putea scrie cui vrea sa ma ajute, un mesaj cu numerele mele de telefon si adresa mea de e-mail, pentru a putea lua legatura cu mine si sa imi spuna in care zi si la care ora voi fi programata la doamna doctor Aranka Ilea pentru o consultatie.

Multumesc anticipat din suflet si credeti-ma ca daca as fi locuit in Cluj Napoca, sau in apropiere de acest municipiu, mergeam personal la acea institutie si nu ceream ajutorul in acest fel.

Răspuns Câştigător
| sasa1sasa1sasa1 a răspuns:

Am rascolit si eu netul pentru tine. Nimic. Dar observ ca doamna lucreaza numai cu copii. Si, ca lucreaza numai la Clinica de Reabilitare Orala din cadrul UMF Cluj. Iti sugerez sa suni la UMF, sa ceri Clinica de reabilitre orala, iar acolo discuti cu asistenta care iti raspunde. Poate face programare sau poate iti da un alt numar. Sanatate!

1 răspuns:
Bula
| Bula a răspuns:

Daca ai cont Facebook, ii poti lasa mesaj privat pe pagina ei:
https://ro-ro.facebook.com/aranka.ilea