| grupaIT a întrebat:

Vreau sa fac niste bani pe timp de criza, m-am gandit sa fac referate, dar nu stiu cum sa fac o pagina de anunt, in care sa-mi atrag clienti, va rog fumos dati-mi idei, Mersi anticipat, O seara perfecta va doresc

Răspuns Câştigător
| kenzydanna a răspuns:

Nu stiu daca o sa iti poti face o pagina si sa cistigi publicitate, dar poti pune pe facebook sau alta retea de socializare in care sunt prietenii tai un anunt despre ce poti face.

1 răspuns:
| supercamila a răspuns:

Nu stiu daca este o idee buna intru-cat lumea poate gasi referate grapis pe net thinking acum treaba ta
tongue