| Leatherleader a întrebat:

Vreau sa-mi fac cont pe Twitter si Instagram, iar numele de utilizator pe care as vrea sa le folosesc sunt luate. Din ce am vazut cei care le folosesc nu mai utilizeaza conturile respective. Cum as putea sa le sterg contul sau sa folosesc eu numele acelea?

5 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

De ce crezi ca ai putea tu sa le stergi contul?

asta e ti au luat-o inainte, iti cauti alt nume si gata

| dannyel86 a răspuns:

Ai putea folosi numele doar daca adaugi la ele un sir de numere, pentru ca id-ul tau sa fie unic. Chiar daca nu e identic cu cel dorit, "1234" sau alte combinatii te-ar putea ajuta sa ai contul dorit. Asemanator, dar nu identic.

| Leatherleader explică:

Ok. Am inteles, multumesc de raspunsuri.

| Teodorel a răspuns:

Iei legatura cu ei si ii rogi sa stearga conturile

| mariann8 a răspuns:

Mai adaugi si tu ceva la numele tau cum ar fi un numar, o litera, etc