| Ava1231 a întrebat:

Salut.
Vreau sa plec intr o vacanta de 2 zile în Budapesta. As alege trenul. Sunt studenta și ma interesează dacă reducerea la bilet se aplica și în aceasta situație, dacă transportul e in afara tarii sau se aplica doar în România.
Și în cazul în care nu se aplica, cam cât ar costa un bilet de tren integral pana în Budapesta?

4 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Doar in Ro ai reducere

| Emilian65 a răspuns:

Interesează-te de costul biletului dorit, la gara de plecare.

| Robert2526 a răspuns:

Ai reducere doar pe teritoriul tarii. Cand iesi din tara platesti integral. Costul depinde de orasul din care pleci happy

| Willis a răspuns:

Bun, și ce legătură are drumul tău, cu secțiunea dragoste și sex?
Mai gândim și noi?
Ai google, le știe pe toate.