| danthe20 a întrebat:

Salut vreau si eu sa fac un video cu incetinitorul dar tot odata vreau sa fie si la ecran acest video.
Mai pe intelesul tuturor :
- un fel de screen shot doar ca e screen video cred...
- si unde dau sa fie cu incetinitorul

happy

funda in 2 sec

2 răspunsuri:
neluL
| neluL a răspuns:

PROGRAM DE SLOW MOTION - GRATIS este VLC
http://www.videolan.org/vlc/
1.Lanseaza VLC Player.
2.Clic pe "Media" din partea de sus a VLC Player. Clic pe "Open File" si selecteaza fisierul pe care doresti sa-l faci în miscare lenta(Slow Motion). Clic pe butonul "Play".
3.Clic pe "Playback" din partea de sus a VLC Player. Clic pe "Slower", pentru a reduce viteza de redare, clic pe acesta în mod repetat pentru a continua reducerea vitezei de redare.
SAU MAGIX Movie Edit Pro http://www.magix.com/ca/movie-edit-pro/detail/innovations/

| vinhotse a răspuns:

Puteți folosi VLC.

Cum să folosiți tastele rapide pentru a menține controlată viteza de redare a VLC?

Pasul 1. Descărcați și instalați VLC media player pe computer dacă VLC nu este unul dintre software-ul dvs.

Pasul 2. Deschideți VLC media player pentru a adăuga fișiere video. Sub opțiunea de meniu „Media", puteți vedea un „Fișier deschis" pentru a căuta fișiere media pentru redare.

Pasul 3. Amintiți-vă tastele de comenzi rapide pentru ajustările vitezei de redare VLC. Pentru a accelera viteza de redare, găsiți și apăsați „]" de la tastatură. În timp ce solicitați reducerea vitezei, apăsați tasta „[", care este simbolul opus celui precedent. Va apărea o fereastră cu informații despre modificarea vitezei de redare VLC care va apărea în partea dreaptă sus a interfeței de redare. Poate fi de 3, 00x sau 0, 80x sub controlul dvs.

Pasul 4. Reveniți la viteza normală dacă doriți. În cazul persoanelor care au nevoie doar de schimbarea vitezei video VLC pentru o perioadă scurtă de timp, există o cale de întoarcere rapidă la viteza standard. Țineți apăsată tasta „=" pentru a reveni la redarea implicită.

Iată mai multe opțiuni pentru a modifica viteza de redare. Vă rugăm să luați un cec.