| Maryoo a întrebat:

Vreau si eu sa imi fac un radio si nu stiu cum sa fac configurarile cu portul la web configurator - NAT... nu stiu ce porturi pun si ce ip! am router SmartAX MT882 pe clicknet! DAU FUNDA!

Răspuns Câştigător
| hatze a răspuns:

Mai intaii iti faci cont pe www.listen2myradio.com si acolo iti da un IP si un PORT! bafta! ast funda!

2 răspunsuri:
| hatze a răspuns:

Mai intaii iti faci cont pe www.listen2myradio.com si acolo iti da un IP si un PORT! bafta! ast funda! si astept pe privat siteul cu radioul tau sal ascult si eu!

| Maryoo explică:

A nu mi-am facut asa... uite radio: http://92.84.180.225:8003/listen.pls