| NuStiuNimica a întrebat:

Salutare am nevoie de un ajutor un prieten i-a fost furat contul de facebook si nu reuseste sa il recupereze ami zice cineva cum sa-l pot recupera?

3 răspunsuri:
| Dzeko7 a răspuns:

Da se poate cum zice avram dar si prin SMS cu un cod asta daca si-a înregistrat numărul sau daca răspunde la întrebările secrete.Sau plăteşte un hacker si-l rezolva el.

| NuStiuNimica explică (pentru Dzeko7):

Cum gasesc un hacker si apropo nu stie nici numarul nici emailu la cont

| AlexandruAlx20 a răspuns:

Poate sa dea parola uitata si ii vine un link pe mail pentru a introduce o parola noua!