| Busy95 a întrebat:

Salutare am o Probelma cu windowsu big grin Am window.7 big grin Mi-a expirat Licenta am auzit pe alti ca o poti craca sau asa ceav. big grin Care ma poate ajuta sa Mil Rezolv! dau funda celui care ma ajuta!

Răspuns Câştigător
| DDCC a răspuns:

Salut!
Ai două soluţii:
1. Iei Windows Loader de aici -> http://goo.gl/0KtuP
şi rulezi executabilul (fişierul.exe din arhivă).
2. Dai click pe Start, scrii CMD, dai click dreapta pe el -> Run as admin.
În noua fereastră scrii SLMGR /REARM şi dai enter.
Poţi face asta de maxim 6 ori. Dacă alegi metoda asta atunci ţi-aş recomanda să o aplici doar când nu mai ai zile rămase de trial.
Apoi, update-urile. Le poţi instala mereu, dar debifezi KB971033
După mine, setezi de la Windows Updates Never notify sau Check for updates but let me choose when to install them. Nu sunt obligatorii, cel mai bine e să le iei o dată la o lună, ca să nu te tot bată la cap.
:)

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Http://www.youtube.com/watch?v=AThATzwYx2c
eu am reusit cu metoda asta

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Folosește Abecedarul!

| Marian_Sorin_1994 a răspuns:

Windows genuine 7