| Selysium98 a întrebat:

Am opel astra h din 2007, am descarcat de aici https://www.gpspower.net/ope...15-opel-cd70.html

Eastern Europe pentru harta Romaniei iar cand am scris pe CD, CD-RW Verbatim(Recent cumparate) l-am scris si in Mode 1 si in Mode 2 si imi da invalid CD, detin CD original 2007-2008 si 2008-2009 si imi merg amandoua doar ca nu imi apare optiunea " Maps " si ma gandeam ca cea din 2014-2015 o sa mi-o arate. Aveti idee cum pot sa-l scriu? L-am scris la viteza cea mai mica. L-am scris doar pe " Eastern Europe 1 ", ar trebuie si 2 neaparat? Sau trebuie puse amandoua? Ca am mai incercat si harta Romaniei din 2013-2014 si la fel, Invalid CD. Am display GID, CD70 Navi

1 răspuns:
| mudokins78 a răspuns:

Scrie-le pe amândouă cu x2, şi foloseşte dvd decripter. Succes