| Jora_Alexandruemilian_1990 a întrebat:

Salutare, am un laptop si o tableta, care sa-u stricat. Acu intrebarea mea este: cum le pot repare.
tableta: ma joc pe ia 10-15 minute, si dupa mi se inchide, trebuie sa astept 2 ore sa isi revie.
Laptopu: a fost la reparat, si acu daca il scot din priza mi sa inchid (oare trebuie sa schimb bateria?).
Ce pot face pentru fiecare?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

La laptop sunt doua variante la tableta este doar o varianta. la laptop poate fi din cauza bateriei sau din cauza ca nu fac firele legatura catre baterie pentru a primi curent de la priza si de aia cand tu scoti din priza se intrerupe. la tableta singura solutie este sa mergi la service... altfel nu o poti repara... sper ca te am ajutat

| anonim_4396 a răspuns (pentru Jora_Alexandruemilian_1990):

Am jucat dar m am lasat acum 1 luna... mi am pierdut 5 ani din viata... sad

| Jora_Alexandruemilian_1990 explică (pentru anonim_4396):

Eu joc de 2 ani, si nu imi pare rau big grin