| Bliss_2955 a întrebat:

As dori sa imi dau inca o gaura in ureche si vreau sa merg la un salon, nu vreau sa'mi dau acasa. Eu sunt de pe langa Ploiesti si as dori sa stiu unde in Ploiesti pot gasi un astfel de salon, de preferat prin sud sau prin centru. Am inteles ca ar fi unul pe undeva pe la Big.thinking
Va multumesc anticipat! >big grin

3 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Eu zic: daca gasesti atelierul, da-ti 100 de gauri. Intre timp se desfinteaza si iar trebuie sa cautihee hee

| Pinkyx a răspuns:

Eu mi.am facut la o bijuterie. La orice bijuterie poti sa mergi sa iti faci. E in jur de 10-15 lei big grin

| pushtius1 a răspuns:

Pentru ce sa dai bani? dai o bere si iti fac eu laughing era unu si pe marasesti