| Lina1993 a întrebat:

as dori sa stiu daca te costa mai mult sa trimiti un colet prin posta cu ramburs decat sa trimiti un colet fara sa astepti bani inapoi. Stiu ca pretul se calculeaza in functie de gramajul coletul dar poate influenta si faptul ca e trimis cu ramburs? Multumesc

Răspuns Câştigător
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Normal ca vei plati si costul rambursarii banilor. Iti spun din experienta ca am trimis niste creme in tara.

1 răspuns:
| Stef45 a răspuns:

Https://www.posta-romana.ro/calculator-de-tarife.html
Fa un calcul aici si te vei lamuri singur, in functie de colet, greutate, destinatie si tot.