| vibexmusic a întrebat:

Salutare, as dori sa stiu de la persoane mai experimentate ca mine cum functioneaza contactul auto pornire/oprire al motoarelor atat pe benzina cat si diesel, adica as dori sa mi se explice ce face contactul sa porneasca motorul si ce face contactul sa opreasca motorul, si cat mai multe informatii despre. Multumesc anticipat!

Răspuns Câştigător
| LoveParis a răspuns:

Daca vrei sa vb de subiecte depre masini si partii ale masinilor da-mi add boss_191998 te pot ajuta aproape cu orice in domeniul masinibig grin