| Overflame a întrebat:

Salutare, as vrea sa stiu si eu cum pot sa castig bani cu adsense din traficul de pe siteul meu, nu din clickurile de pe reclamele alea care trebuie sa le afisez pe site, dau fundita.

Răspuns Câştigător
| fustiteTUTU a răspuns:

Cu Adsense nu se mai castiga bani din trafic.De ceva timp. Se castiga doar din clickurile din reclama. Atat.

2 răspunsuri:
| Ionait a răspuns:

Asa castigi bani cu AdSense. Cu cat ai mai multe click-uri date pe acele reclame, cu atat mai multi bani vei primi.

| Overflame explică:

Pai si bani din traficul siteului cum castig?