| angelina_4334 a întrebat:

As vrea si eu sa imi cumpar un Hard Disk extern pentru laptop de 1 TB. M-am uitat pe internet si am vazut ca sunt mai multe tipuri de HD extern... conteaza ce marca e Hard disk extern asa de mult? sau macar conteaza asta? sau pot cumpara linistita orice Hard disk extern si sa il folosesc?
cateva tipuri:

HDD extern Western Digital Elements, 1TB, 3.5", 5400rpm, USB 2.0, Negru

HDD extern Western Digital My Book Essential 3.0, 1TB, USB 3.0, USB 2.0, Negru

1 răspuns:
| brandiburu a răspuns:

In general Western Digital sau Seagate sunt ok.