| anonim_4396 a întrebat:

Salutare!
Cine îmi poate da/face un tutorial în care să arate cum se instalează Windows pe mobil (Symbian, Nokia C5) cât mai explictic.
Fundă+Vot
Mulţumesc!

Răspuns Câştigător
| Stunt3r a răspuns:

In primul rand trebuie resoftat telefonul (daca nu faci cum trebuie telefonul s-a ARS, am patit cu unu asa si am facut totul bine. iar cu altu am reusit) dupa aceea trebuie sa ai windowsu pentru mobil iar telefonul tau sa fie compatibil (de preferat smartphone)
Eu zic sa nu umblii tu, du-l la un Service si platesti sa iti puna... daca il strici tot la service il duci si platesti mai mult. Chiar daca ai garantie nu ti-o ia! Deoarece ai umblat la software-ul telefonului.

Funda?