| Jalnic a întrebat:

Salutare!
Cum pot face la serverul meu de cs sa puna automat un cuvant in numele playerilor. Exemplu, daca intra un player cu numele Andrei, serverpui sa ii puna numele [Hellas]Andrei. Stiu ca se poate ca am vazut pe alte servere dar nu stiu cum se numeste pluginul. Funda

4 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Aia o face doar utilizatorul respectiv de la el acasa nu o poti face tu pentru el pentru tine da

| Jalnic explică:

Nu este adevarat... Merge am vazut pe ale servere cand mi s-e schimba numele automat, si mi-a facut cineva un plugin dar avea un bug, mai precis, de cate ori intra un player de atatea ori ii punea tagul in fata, daca intar de 3 ori i se punea de ex: [Hellas][Hellas][Hellas]Andrei. Dar stiu ca merge si doar odata. Help!

| Jalnic explică:

Name manager nu este ceea ce caut, eu nu vreau sa nu ii lase sa intre pe server daca nu au numele corect pentru ca serverul ar iesi in pierdere de playeri, eu vreau sa le modifice numele automat la intrare, am vazut asa ceva si pe serverele ExtreamCs.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pluginul pe care il cauti se numeste "Name Management" si poti sa il descarci de aici: http://www.cs-gothic.ro/forum/name-management-t1175.html - ai si tutorial acolo;)