| Yrynella a întrebat:

Salutare lume, ajutati-ma ma rog cu o idee, vine vara si vreau sa-mi cos o rochita violet . Sugerati-mi vreo idee. Cea mai originala, primeste funda!

1 răspuns:
| OnCore a răspuns:

Ai putea sa o faci dintr-un material delicat, stiu eu, de exemplu catifea sau matase, sau chiar si altceva, asta doar de tine depinde. O portiune din partea de sus o poti face cu un mov foarte, foarte deschis(un mov spre alb-roz), apoi sa pornesti mai in jos cu noante din ce in ce mai inchise. SUCCES!