| anonim_4396 a întrebat:

:) Sunt Ronnix, de obicei las anumitor persoane ca raspuns mesajul "Lasa-mi id-ul pe privat.". De ce fac asta? Simplu... in felul acesta respectivii vor primi ajutor usor, rapid si sigur!
Inainte de a trimite id-ul tau pe privat pentru a primi ajutor, asigura-te ca ai downloadat TeamViewer versiunea 6 de la adresa : http://www.teamviewer.com/download/TeamViewerQS.exe
Dupa ce ai facut asta, trimite-mi id-ul pe privat, iar in momentul in care voi vedea mesajul, iti voi da add pe messenger.
Dupa ce ai primit add pe messenger, tot ce trebuie sa faci este sa lasi datele de la TeamViewer pe messenger, numerele de la ID, iar mai apoi pe cele de la Password, iar problema va fi rezolvata sub stricta ta supraveghere intr-un timp relativ scurt! :)
-------------------------------------------------------- -------------------------
IGNORE - In caz ca imi vei trimite id-ul tau, insa nu vei vrea sa dai ID-ul si Password-ul de la TeamViewer.
IGNORE - In caz ca te vei razgandi cu privire la utilizarea TeamViewer-ului, pe motiv ca este un virus si ti-e frica sa nu mai aiba si altii acces la calculatorul tau.
IGNORE - Imediat ce problema va fi rezolvata.
-------------------------------------------------------- -------------------------
P. S : In caz ca nu esti de acord cu aceste conditii, te sfatuiesc sa astepti un alt raspuns la intrebarea ta, de la un alt user.
O zi buna! :)

8 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| Oliveoo a răspuns:

Nu mi se pare deloc o idee bun ronnix. Adica sa fim seriosi de asta s-a infiintat TPU-ul sa ne ajutam si nu cred ca am avea nevoie de alte metode. Sorry

| CainePeVine a răspuns:

Team wiewer o metoda usoara de hacking... aveti grija

| ktyi a răspuns:

Love_sweet_girl13winking

| AnaMariia24 a răspuns:

Anamaria_daniluc teee rog baga id! te implorrrrr

| DonCristiano a răspuns:

Du-te ma in puii mei d-aici...lasa oamenii sau mai concret fetele in pace.capsechhh.cu tot cu metodele tale aiurite...

| DonCristiano a răspuns:

Aaaa...si nu raspunde la intrebari daca nu te intereseaza.metoda mea de aface peste $2000 este foarte buna...e si normal sa vrei referali pentru a castiga mai mult.idiotzenie se vede ca nu sti sa faci bani.

| danielelutzu a răspuns:

Daniel.florint61