| SuperFraTele a întrebat:

Cand intru in my computer si vreau sa intru intr-un local (d sau c) mi se deschide intr-o alta fereastra.Cina ma poate sa imi spuca cum sa il deschid in aceeasi fereastra.Dau FUNDA pentru cel mai bun raspuns.

Răspuns Câştigător
| emmyl a răspuns:

My Computer- Tools- Folder options- General- Open each folder in the same window- OK
Succes!

1 răspuns:
| doublers a răspuns:

Stiusad si mie mi se intampla la fel, ai windows xp sp3 ca mine? ca nu stiu ce sa fac. Ajutati-ne va rog laughing big grin