| danutza_1678 a întrebat:

Cind vreau sa intru pe skype imi scrie ca o alta instanta de skype imi folosete profilul...de ce?
P.S.asta nu-i numai la skype-ul meu dar la sra mea si la mama? poate sa fie asta de la faptul ca am discul c plin?

Răspuns Câştigător
| mixalakis43 a răspuns:

Salut un ma numesc mihai sunt hacker ai problema de disc ai prea multa memorie sterge din memorie si o sa intre

1 răspuns:
| stilinski a răspuns:

Probabil ca e un glitch/bug. Nu cred ca are nimic de-a face cu discu' C, dar ar trebui sa-l golesti putin.