| XodreOfficial a întrebat:

Credeti ca va fi un al treilea razboi mondial?

Răspuns Câştigător
| Archangells a răspuns:

Nu. Pentru mine nu. Razboiul va exista pentru cine o sa fie implicat in el. Eu o sa imi iau o cana cu ceai de menta si o carte buna sau un film cu Mr. Bean, Louis de Funes si o sa stau in fotoliu relaxat, pe muzica de Bach, Vivaldi, ascultand la artificiile de afara. Si o sa zambesc zicand: - It's-a wonderful life!

1 răspuns:
| DovleacTurbat a răspuns:

Mi-ar placea sa cred ca da sa ne ducem dracu o data, stricam bunatate de Planeta degeaba si in locul nostru sa ramana doar oameni in adevaratul sens al cuvantului.