| teodora_3281 a întrebat:

vreau si eu urgent o adresa ceva de unde pot gasi cartea "Biblia barbatului". Adresa din Bucuresti ma refer si daca stiti ceva aproape de sector 6. Dau fundita cine poate sa ma ajute repede

Răspuns Câştigător
| Robert a răspuns:

Livrare la sediul editurii – puteţi ridica titlurile comandate de la sediul editurii, aflat în Bucureşti, Casa Presei Libere, Corp C, Et. 4, Cam. 401, de luni până vineri, între orele 9.30 - 16.30. Pentru ridicarea comenzii de la sediul editurii nu se percepe niciun tarif suplimentar.
http://www.houseofguides.ro/......od495.aspx

1 răspuns:
| teodora_3281 explică:

Esti sigur ca nu ma duc degeaba? ideal ar fi ca cel ce ma ajuta sa stie sigur ca gasesc cartea asta acolo...ca asa pot si eu sa iau librariile la rand...