| Lio a întrebat:

Salutari, am o problema legata de facebook.Mai exact, as dori ajutor din partea voastra. Doresc sa-mi schimb adresa de mail de pe facebook, dar cand trebuie sa primesc codul de verificare pe noul e-mail, nu primesc nimic.
Vreo modalitate prin care pot rezolva asta?
Multumesc anticipat, si doresc sa va spun ca funda va este asigurata! happy

2 răspunsuri:
| Lio explică:

Urat...facebook are o problema nerezolvata. Totusi, daca reusesti sa o rezolvi, as dori sa-mi lasi un mesaj.

| Larisa_Borcau_1995 a răspuns:

Buna, din pacate si eu am aceeasi problema si nu reusesc sa o rezolv laughing