| Stefan_Ionut_Danyel_1989 a întrebat:

Salutari TPU am u program de mixat,, MixMeister Fusion" si de fiecare data cu un minut inainte se aude o voce... ce as putea sa-i fac

1 răspuns:
| gheodjgheote a răspuns:

Parerea mea ie sa descarci virtual dj versiunea 7, 3 ie freee si cind iti apare sa te loghezi ii dai sckipe si bifezi sa nu te mai atentioneze si gata spor la treaba ieu pe ala il folosesc si merge de minune de minune daca nu il gasesti sa il descarci revino pe pagina