| nashu40 a întrebat:

Salve!
O intrebare scurta pentru cunoscatori : care este cel mai bun program profesional, repet, profesional de editare video (in afara de windows movie maker si de sony vegas, pe care le stiu)?
Multumesc anticipat!

Răspuns Câştigător
| Putzifer a răspuns:

Adobe After Effects este cel mai bun + ca la majoritatea filmelor este folosit +ca poti face orice efecte vrei tu(adica orice orice)de la lumini la gloante in slow motion.chestia naspa e ca il poti scoate doar trial si costa 800 euro dar poate fi si piratat
succes

2 răspunsuri:
| darkrider a răspuns:

Adobe after effects, nu e free deloc, ba chiar costa o caruta de bani, plus ca este foarte dificil, dar este chiar foarte bun si isi merita banii pe deplin.

| XDead a răspuns:

After efects, esti si putin mai complicat. Alte programe free nu mai stiu, vei gasi probabil o multime insa contra cost.