| Dominicc a întrebat:

Spamm pe mail

De cateva zile tot primesc diverse mailuri care nu am habar de unde au mailul meu ca sursa. Nu am cont pe acele site-uri sau ceva gen.
Pur si simplu ma trezesc cu tot felul de balalarii rahitce.

Azi iar ma trezsc cu
Notification

Our company’s courier couldn’t make the delivery of package.

REASON: Postal code contains an error.
LOCATION OF YOUR PARCEL: KnoxvilleFort
DELIVERY STATUS: sort order
SERVICE: One-day Shipping
NUMBER OF YOUR PARCEL: 8RARN38MGP
FEATURES: No

Label is enclosed to the letter.
Print a label and show it at your post office.

An additional information:

If the parcel isn’t received within 30 working days our company will have the right to claim compensation from you for it’s keeping in the amount of $8.26 for each day of keeping of it.

You can find the information about the procedure and conditions of parcels keeping in the nearest office.

Thank you for using our services.
USPS Global.

nici nu am auzit de serviicile astora.
Mai pateste cineva?

3 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Si eu am patit asa ceva. Am dat reject si am scapat pentru scurt timp apoi iar. Mi-am facut adresa noua si am radiat-o pe cea veche si am scapat.

| Neagu_Fanica_1980 a răspuns:

Probabil esti,, infectat,, dupa ce ai umblat pe unde nu trebuia(muzica, filme, porno) Fa-ti rost de un antivirus de calitate; Kaspersky, Avast, AWG, Avira... si ai sa scapi de necaz.

| Stoenescu_Daniel_1986 a răspuns:

Eu nu patesc ddar tie ti sa banat emailul calculatorului tau poti rezolva prin reject da scapi pentru un anumit timp da nu stiu exact cat sper ca te-am ajutat si daca-ti e de folos da-mi funda plzz