| Yrynella a întrebat:

Spuneti-mi va rog niste programe tari pentru. modificat poze.

25 răspunsuri:
| misterioaѕa a răspuns:

Windows live photo gallery, photo scape, photot shine, photo shop, photo brush, photoInstrument, bligee, photot funia

| misterioaѕa a răspuns:

Merit fundita?

| ღAnonimღ a răspuns:

Photoscape si photo editor. Succes:*!

| Lucaci a răspuns:

Uite aici ca sa il downloadezi ca este un program bun photoshine:
http://www.brothersoft.com/photoshine-211203.html

| DoarOana a răspuns:

Daca esti incepator/incepatoare atunci incepe cu Photoscape.

Dupa aceea poti sa folosesti GIMP care e mai complicat si apoi Adobe Photoshop. (Adobe photoshop trebuie platit) - GIMP si Photoscape sunt gratis

Link pentru photoscape : http://www.photoscape.org/ps/main/download.php

succes :*

| Xlove64 a răspuns:

Photoshop
Adobe Photo shop
Photoscape

| Petre a răspuns:

Photoshop is the best big grin!

| Iuliiikkk a răspuns:

-funny.pho.to
-photoscape
-photoshop
-tazz

sper ca te-am ajutat :*Funda? te pup

| Bibiancabibi a răspuns:

Photoscape!
:*
Funda?smug

| Mişu_7703 a răspuns:

Ai auzit de photoshop? pretty sweet.

| mgxxtreme13 a răspuns:

Si eu caut unul.help? plz

| kicku_4582 a răspuns:

Photoshop picaso

| Mirruna a răspuns:

Photoshop, photoscape...

| LoveJames a răspuns:

Photoinstrument, photoshop si photoscape

| Al3x2010 a răspuns:

Uite aici cateva:photoscape, photofunia, photoshine, FastStone Image Viewer

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Photoscape

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna, eu am asit pe acest site multe programe si aplicati online, vezi aici http://www.panalu.net/ toate faine si gratuite si iti explica si ce poti sa faci, merita sa vezi si tu cate chesti interesante, super tare

| mihutza_8074 a răspuns:

Photo scape, pizap incearcale si vezi daca iti plac... fundita?

| sorymady a răspuns:

Pizap.com

photoscape
photoshop
etc