| marioxxl11 a întrebat:

Stie careva un program pentru micsorat melodii Mp3? ...Va multumesc!

Răspuns Câştigător
| brumic a răspuns:

Ma gindesc ca vrei sa le comprimi si mai mult, nu sa le editezi (pentru ca vad ca unii iit recomanda MP3 Cutter, care e un editor, de fapt). Nu uita ca atunci cind le faci mai mici, pierzi din calitate, deoarece "se arunca" biti din fisierul respectiv.
Daca am ghicit intentia ta, atunci ai nevoie de un convertor cu care in primul pas sa le convertesti in format wav si apoi sa le recompresezi in mp3 cu un bitrate de, sa zicem, 64kbps... Succes!

P. S. - Vei fi dezamagit de ceea ce vei auzi cind vei da PLAY...

5 răspunsuri:
| Brotacelu a răspuns:

Nero wave editor

| Gabystelistu95 a răspuns:

MP3 Minimizer.

| MM a răspuns:

Mp3 Cutter

| Dorinel a răspuns:

Mp3 To Ringtone Gold

| Fazanu a răspuns:

MP3 Works