| DouaPuncteD a întrebat:

Stie cineva cum imi schimb parola de la id?happyFunda:X

Răspuns Câştigător
| danutzyk001 a răspuns:

Messenger -- my account info -- change Password

9 răspunsuri:
| Dannyjj a răspuns:

Intri pe id pe messenger, sus unde scrie messenger dai pe el, dupa aia click pe my acount info, ti se incarca pe o pagina acolo scrii id si parola, pe pagina pe care te-ai logat cauta change your password, acolo iti apar 3 casute, la prima scrii parola care o ai, in a doua si a 3-a parola noua dupa aia dai save.

| BumtSii a răspuns:

Pai la mess dai sus la messenger unde scrie si contacts etc si dai la My Account Info dupa aia iti intra pe net si trebuie sa-ti scrii parola dupa aia o sa te logheze si la Sign-In and Security dai la change your password si dupa aia o sa iti apara Enter your Current Password:
scrii parola ta dupa aia Choose a New Password: si iti scrii parola noua care vrei sa o pui si dupa aia Confirm your New Password: si scrii tot parola care ai pus-o.
sper ca ai inteles.
fundita?

| Adelina04 a răspuns:

Dai click la mess pe My Account Info.
Iti deschide o pagina de internet unde cred ca trebuie sa te loghezi nu mai tin minte exact.
Dupa aceea iti apar mai multe setari printre care si parola
introduci parola veche si parola noua de doua ori si aia ehappy
Baftahappy

| Adelina04 a răspuns:

Am uitat sa specific ca dai intai pe Messenger ca sa iti apara My Account Infohappy

| CăpsuniCa_7476 a răspuns:

Sus la Messenger ai 4 Optiuni :
Messenger Contacts Actions si Help
Dai la Messenger =>My Account Info dai clik si iti apare o pagina trebuie sa scrii parola ta aopi dai sign in. Dupa aceea iti apare o pagina cu :
Profile Information
Contact Information
Sign-In and Security
Account Settings
Notifications and Subscriptions
Te duci la Sign-In and Security si dedesubt ai
Change your password
Update password-reset info
etc. tu dai la Change your password, iti apare:
Enter your Current Password: parola veche
Choose a New Password: parola noua
Confirm your New Password:parola noua
dai save si apoi ti s-a salvat parolasmug succes!

| DouaPuncteD explică:

Va multumesc pentru raspunsuri dar nu stiu cui sa ii dau funda...sa zicem primului care a raspuns. dar va multumesc tuturor garantat.

| Lady a răspuns:

Buna.happy

Te loghezi p yahoo mail si dai la account, iar apoi ai o rubrica unde dai sa schimbi parola.

Sper sa-ti fi fost de folos!`
bye.happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ai jos "Forgot your password?" si dai pe el, iti apare o fereastara si dai pe My password doesn't work dai next iti scrii acolo id-ul bagi codul de acolo dai next raspunzi la intrebarile alea pe care ti le da dai next si gata ti-ai schimbat parola.

Sper sa iti fie de ajutor.

P. S. asa ii la minehappy

| ioanafrumsusica a răspuns:

Unde esti delogata la mess ai jos "Forgot your password?" si dai pe el, iti apare o fereastara si dai pe My password doesn't work dai next iti scrii acolo id-ul bagi codul de acolo dai next iti scrii parola sau raspunzi la intrebarile alea pe care ti le da dai next iti scrii parola si gata ti-ai schimbat parola.
Sper sa iti fie de ajutor.
P. S. asa ii la mine