| anonim_4396 a întrebat:

Stie cineva in program care deschide fisiere. dll le poate edita si le recompileaza inapoi?

Răspuns Câştigător
| ionut1980 a răspuns:

Pentru ce ai nevoie sa editezi fisiere. dll. Ele sunt baza oricarui software. Daca ai sters din greseala si ai nevoie de vreunul il poti descarca de pe net.
http://www.dll-files.com/

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Vreau sa modific niste fisiere de la un joc si nu gasesc un program cu care sa fc asta...

| lucianredy a răspuns:

Programul se numeste RESHACKER si deschide orice fisier dll le modifici cum vrei

| lucianredy a răspuns:

Reshacker modifici si vezi ce este intr-un dll