| Badea_Raresh_Gabriel_1993 a întrebat:

Stie cineva un site de facut variante la geografie, ofer funda

Răspuns Câştigător
| Booklover a răspuns:

Didactic.ro sper ca te ajuta big grin (alege in stanga invatamantul din care esti ex:gimnazial sau primar sau liceal, alege geografie si apoi gasesti "materiale" si sub el ai mai multe chestii trecute printre care si "teste")

2 răspunsuri:
| SuperGirl122222222222 a răspuns:

Hey.Poti folosi un program foarte complex, foarte interesant. E ca un "joc".te joci si inveti Geografie de 10! foarte tare.descarca-l de aici -> http://www.seterra.net/

| Andrree a răspuns:

Încearcă pe didactic.ro. :*