| anonim_4396 a întrebat:

Stiti cum as putea sa fac sa dispara banda aceea galbena care apare atunci cand salvez un filmulet facut cu proshow gold? imi apare acea banda galbena jos...va rog mult!

4 răspunsuri:
| Levente a răspuns:

Ca sa dispara accea banda galbena de la filmul care faci trebuie cumparat programul. Cea ce folosesti e un demo.

sa imi scrii numarul veriunii ceva ca asta:
ProShow Gold 3. 2. 2047

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Pot sa l i au cu tot cu licenta de pe net? un site cineva? nu gasesc nici cum.raman datoare. dau fundita.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Adu um pahar si apoi il pui jos si spui de 3 ori pac hac trac

| zuzulici a răspuns:

Da poti sa o scoti doar dupa ce ii pui licenta :*:*