| Bella_8285 a întrebat:

Stiti cumava adrese de email a personajelor din regina? Daca stiti puteti sa mi le spuneti? plzzzz

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu am un id din personajele reginei si pot vb cu ea el cand vreau eu

5 răspunsuri:
mumoasa
| mumoasa a răspuns:

rolling on the floor Mi-a placut raspunsul @iDagger
Nu am nici un id.Pt ca ei sunt prea ocupati cu filmarile pentru a avea timp sa vb pe mess.Nu au id eiwinking

| JackieSue a răspuns:

Da sigur! Le stiu pe toate, le vrei? Uite iti dau doar 3 si daca mai vrei nu-ti mai dau...
Flacarica- sunt.stinsa@yahoo.com
Regina- am-fost-detronata@yahoo.com
Stevenu- aolo-minodoro-taci-fa@yahoo.com

cu placere>big grin

| JackieSue a răspuns:

merci, mercibatting eyelashes

| CrucifiedCountess a răspuns:

Il stiu pe al lui "Sile" laughing

| eliza a răspuns:

Buna! nu am nici u id ale personajelor din regina dar cred ca filmul e oribil nu inteleg nimic din filmu ala dar numele e groaznic! cine a avut ideea cu fimu asta cred ca a cazut in cap si dupa aia i-a venit ideea '' baaaa hai s-a facem u film calumea si sa se numeasca regina''. eu nu stiu ca aveti vo incap dar mai bine ati pune mana pe carte ca incepe scola. si daca te-am jignit imi pare rau. pa pa!