| BuryBerry a întrebat:

Stiti cumva cum se numeste programul/le pe care poti face filmulete pentru youtube? Dau fundita

Răspuns Câştigător
| Gizăz a răspuns:

Ai unul deja instalat dar nu știi de el. Se numește Windows Movie Maker și se adaugă automat când bagi sistemul de operare, la fel ca Paint sau Media Player. E un program simpluț dar foarte bun pentru ce vrei tu să faci atâta că versiunea pentru XP(pentru 7 nu am încercat) e cam varză și plină de buguri.
Un alt program mai bun este Photodex ProShow.

3 răspunsuri:
| EuAli a răspuns:

Camtasia studio e un soft fain. El m-a ajutat sa fac tutoriale ca sa le pun pe blogul meu.

| DrMeow a răspuns:

Windows Media Player, orice calculator il arewinking Mult spor la video-uri@ kiss imi dai funda? tew rogggggggg puppy dog eyespuppy dog eyes:O3puppy dog eyespuppy dog eyespuppy dog eyespuppy dog eyespuppy dog eyes

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Of cate sunt, vezi aici http://www.panalu.net/search/label/VIDEO%20AUDIO tot felul de programe gratuite, unele si online fara sa instalezi nimic