| KoreaJapan a întrebat:

Stiti cumva unde pot gasi rezultatele olimpiadei de romana etapa judeteana calarasi 2011? Tot caut de ceva vreme si nu gasesc. FUNDA

Răspuns Câştigător
| 김남길 a răspuns:

Profesoara nu. Ea primeste o foaie cu rezultatele la scoala de la scoala unde s-a tinut olimpiada, poate chiar a corectat si ea lucrari. Sa sti ca ai slabe sanse sa gasesti pe net

5 răspunsuri:
| KoreaJapan explică:

Nu am rabdare. Si dansa de unde afla, nu tot dupa net?

| KoreaJapan explică:

Profesoara nu are cum sa corecteze lucrarile caci nu este profesoara in calarasi. insa, daca ai dreptate, voi astepta cu sufletul la gura raspunsul pana maine! Caci maine am romana.

| supernatural2011 a răspuns:

Buna tongue
esti din Calarasi?!?
da-mi un PM.eu sunt din Borcea.si eu am fot la olimpiada tongue

| 김남길 a răspuns:

Cel mai usor aflati daca va intrebati profesoara sau profesorul big grin

| anyska a răspuns:

Nici eu nu am gasit nimic la rezultatele pe etapa pe sector sau. municipiu parca pe Bucuresti.