| SCOOBftw a întrebat:

Stiti servere de Counter-Strike in care nu esti dat afara pentru lag(ping)?

Mersi.

6 răspunsuri:
| miha88sim a răspuns:

SALUT! da stiuwinking dar acum depinde si ce lag ai tu
intra pe : Cs.Mangalia-Xserv.Com te astept dar poti rezolva pingul umbland in Nvidia control panel si dand vynsc offwinking succeswinking

| miha88sim a răspuns:

Da stiu intra pe : Cs.Mangalia-Xserv.Com sau cs.toolz.ro sau pitesti.indungi.ro acum depinde de ce lag (ping) ai tu dar se poate rezolva lagu cu o connexiune buna la net sau din control panel la placa video si dand off la vysnc... succes

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

92. 86. 143. 62:27016 server de dr g gogo

| Sergiu95 a răspuns:

Pai nu sunt servere din alea. Daca depasesti limita de lag la orice server de ta afara.Incearca aici:cs.extream.ro 195. 225. 59. 104

| abstract3D a răspuns:

Al meu normal add yo_kraiovistu

| SCOOBftw explică:

MS baieti happy! Mai astept raspunsuri happy!