| grigor3 a întrebat:

Stiti vreun aparat de fitness ieftin? pana in 400 de lei?

3 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

4 exercitii fitness la pret de 0.0 lei:
- flotari
- genoflexiuni
- ridicare de greutati (saci de ciment, bolovani, busteni de lemn)
- alergare de teren (minim 5 km/zi)

| Adbbmsh a răspuns:

Ohoo, aici e un intreg manual de enumerat (glumesc). Eu detin in momentul acesta o banca de abdomene pe care am dat in jur de 200 lei. Si sunt destul de multumit. Ma ajuta sa lucrez diverse grupe pe care nu le as fi putut atinge fara aceasta

| BloodyLips a răspuns:

Coarda de sarit, costa 15 lei.Vezi pe net beneficiile ei, nu merita sa dai mai mult. Daca ai ambitie poti slabi foarte mult asa, nu trebuie sa cumperi niciun aparat. Daca tot faci efort, il poti face cu mai putine cheltuieli si mai eficient.Acum depinde si de ce grupa de muschi vrei sa lucrezi.