| Ryder007 a întrebat:

Stiti vreunu vreo firma de hosting pentru server sa:mp pentru 50 slot cu 5euro dar este o mica problema ca asa am gasit si eu multe,
Deci... sa i dau 3 euro dp cosmote si 2 dp Orange.
pls daca stiti vreunu dau funda+vot.

5 răspunsuri:
| TPUajutor a răspuns:

Acesta este cel mai bun hosting la momentul actual al folosesc o multime de oameni.Eu al folosesc de 2 ani pe versiunea free si e super tare incearca daca vrei http://www.000webhost.com/704253.html

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da, ElHost.ro

| anonimus22222 a răspuns:

Ofer eu serviciu hosting la calitate si la pret de criza ||| Oferta speciala luna asta si viitoare ||| 3 euro = 50 de sloturi ||| ADD: mihai.andy1@yahoo.ro

| xBlueAssasinu a răspuns:

Parerea talaughing Amea e ca poate sa fie si alea gratis bune.

| Nedelcu_Eduardo_1998 a răspuns:

Stiu eu o firama foarte buna o folosesc de 3 ani si e renovata recent sia schimbat web http://sa-mp-host.forumz.ro/ este foarte buna poti sa dai si jumate din pret la inceput super tare