| alexandra52 a întrebat:

Sunt saanse ca intr-o colivie cu 3 perusi ( 2 fete si-un baiat ) una dintre fete sa faca oua? Puteti sa-mi mai spuneti va rog frumos un iterval de timp in care ar trebui ei sa doarma?

2 răspunsuri:
| andrei9191 a răspuns:

Nu au cum deoarece fetele se vor bate intre ele. Sfatul meu este sa le desparti in colivii separate.

| andrei9191 a răspuns:

Nu sunt sanse deoarece fetele se pot bate. Sfatul meu este sa le muti in colivii separate iar pe baiat sa il pui cu una dintre ele.