| Rralucaa a întrebat:

Ti-ai da viata pentru mama, tata, fatele sau sora ta?

Răspuns Câştigător
| winchesters a răspuns:

Buna intrebare.pai eu.cred ca da as face-o pentru ca inseamna f mt pentru minehappy.:*
PwP:*

12 răspunsuri:
| winchesters a răspuns:

Ms mult pentru funditakiss

Răspuns utilizator avertizat
| daηă a răspuns:

Pentru mama si tata

dar tu?

| Marutza a răspuns:

Da, bineinteles! Desi poate dupa aceea o sa sufete mult stiind ca am murit pentru ei, insa nu as putea sa traiesc cu ideea ca au murit si puteam sa impiedic asta daca interveneam. happy

| SupraDozaDeVise a răspuns:

Normal !

| cmm a răspuns:

NU, doar pentru COPIII mei. sincer, i-as ajuta pe ceilalti, cu donare de sange, cu bani, as vinde casa, poate, dar viata mi-a dat-o Dumnezeu si cred ca singurii pentru care m-as lipsi de acest dar sunt copiii. restul sunt ipocrizii

| Eeeeeeeeeeee a răspuns:

Da!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu. Pentru ca daca eu mi-as da viata, n-ar avea nici un rost, n-am fi fericite nici una` dintre noibig grin, nici eu(ca-s moartabig grin, fara mama mea alaturi), nici ea(ca are copilu` morthappy ). Asa daca ar fi 'destinu`' si as muri de buna voie, cred ca s-ar impaca mai usor cu ideea de cat ca am ales eu sa mor, pentru ea ce-i drept, dar cred ca nu ar fi foarte fericita, ar fi de parere ca ea s-a realizat in viata, si ar fi fost randu` meu. Si`n plus nu`i dreptu` meu sa mor cand vreaubig grinpentru oricine-ar fibig grin. Dumnezeu mi-a dat viata, tot EL mi-o ia, sa zic asa, desi suna unpic cam durstraight face. Si nu cred niciodata ca Dumnezeu m-ar pune sa aleg intre viata mea si a mamei mele sau tatalui meu.

Sa fi iubita`!:*:*:*

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da ma jur m-am gandit mult la asta s imam gandit astaseara measi da viata ca cand se ma icearta mama cu tata ma pun pe planscrying cate odata tin in mine happy

| alexandra_4363 a răspuns:

Si eu mi-am pus intrebarea aceasta candva.Si nu as sta niciun minut pe ganduri pentru o decizie!

| Rralucaa explică:

Eu as mi-as da viata pentru mama tata si fratele meu nau sora

| Rralucaa explică:

Julyssa` eu am intrebat daca tu te-ai sacrifica pentru parinti sau frati tai e logic ca orce parinte ar plange dupa copilul sau dar intrebarea reala era daca te-ai sacrifica tu pentru viata lor sa fi pusa in situatia in care ai alege intre viata ta si a parintilor tai te-ai sacrifica>?