| ArthurWellesly a întrebat:

Știe cineva ce program este folosit pentru realizarea mini-seriei animate ^Robotzi^? Sau un program capabil de rezultate asemanatoare?

2 răspunsuri:
| Ionait a răspuns:

Adobe After Effects, Illustrator, Photosiop.

| Fluffinator a răspuns:

Au ei un tutorial pe site-ul lor un tutorial care te invata sa cum sa creezi un personaj ca cele din Robotzi si acolo spun si programele folosite. Dar ca sa te scutesc de vizionarea filmuletului...care are cam o oralaughing) Iti zic eu.folosesc Afterefects si Photosiop.