| Robert1st321 a întrebat:

Știe cineva persoane/ magazine din orașul Brăila, Jud Braila care vinde porci de guineea?

Răspuns Câştigător
| Simpatic a răspuns:

In mod normal la orice pet shop, unde sunt localizate aceste magazine in Braila insa nu stiu

Ai putea sa scrii in searchul google ceva de genul " pet shop Braila" sa iei cateva numere de telefon ale acestor "magazine" fizice, sa suni, daca iti confirma ca au si porcusori de guineea sa mergi la locatia fizica sa vezi si sa cumperi...

3 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Mergi in Mall La Animax si intreaba. Nu am vazut asa ceva acolo dar poti cere mai multe lamuriri.

| AndreiBistriteanu a răspuns:

Am de Făurei, tii cu tot dinadinsul sa fie de Guineea?

| Blueeyy a răspuns:

Salut, nu gasesti la noi. Am fost la un prieten la Brasov si i-am cumparat de la Animaxul de la Coresi. Acolo 100% au. Am venit cu ei pe tren cu o cusca de transport care m-a costat 30 de lei din Animax. Staff-ul de acolo este foarte amabil si o sa iti si raspunda la toate intrebarile pe care le ai.