| puscahoreangaion a întrebat:

TPU!
as dori sa stiu daca pe chitantierele de intrtetinere ale asociatiilor de proprietary trebuie sa apara obligatoriu codul fiscal!
cum pot avea acces la informatii si aici ma refer la facturi fiscale de reparatii, si facturi cu material folosite la reparatii in spatiile commune!
cum se calculeaza correct cheltuielile pe cota indiviza si pe nr de personae/ dau funda!

Răspuns Câştigător
| K0sti a răspuns:

Decat sa puneti intrebari, mai bine ati cauta pe Google: http://www.vergului67.ro/....../index.php

1 răspuns:
| Alexia26 a răspuns:

Da este obligatoriu. Mergi la asociatie si soliciti tot ce te intereseaza.