| soricori a întrebat:

TPU deci pe youtube am incarcat video si nu s-a intamplat nimic, deci am dat sus la incarcati, si era un de ala incarca videoclip, sau filmeaza cu nu stiu ce camera, am incarcat video, si nu s-a afisat nimic, nu s-a intamplat nimic cum fac sa meargA? sau ce are?

Răspuns Câştigător
| angel74dm a răspuns:

Uşor, uşor, durează 24 de ore ca să fie procesat, altfel ar fi youtube-ul plin de pornoşaguri...
Deci el e încărcat, dar trebuie ca cineva de la youtube să se uite la el înainte de a-l aproba... Mâine va fi acolo.

3 răspunsuri:
| Aleeeeeexandra a răspuns:

Ai Flash Player instalat?

Răspuns utilizator avertizat
| 0xBloodyKidx0 a răspuns:

Pai poate nu l-ai incarcat in format AVI. I`ati dupa net Avi Converter sau fa`l in format AVI in windows movie maker care e deja pe calculator, daca nu il ai mai incearca si in programul in care ai facut videoclipul. Daca nu e asta attunci nu stiu;(.

-> Bafta ~; x