| Dragon01 a întrebat:

Trebuie sa duc sefei de la servici un cadou.
Stiti cam cat de greu e sa te decizi in astfel de situati.
Ma gandesc la o sticla de sampanie si o cutie de bomboane cu un buchet de flori... oare e ok?

4 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Este nepoliticos sa-i duci unei femei cadou o sticla de bautura, prin urmare renunta la ideea asta. Mai bine o carte, de exemplu, e mai potrivit si are si o semnificatie, nu e atat de impersonal.

Salontanul
| Salontanul a răspuns:

O cutie cu bomboane, o cafea, un obiect simbolic si flori. Sampania este pentru barbati.

| Classy a răspuns:

Poti sa ii iei o cana cu "cea mai buna sefa" si un buchet mare de flori..Incearca sa afli florile ei preferate.Nici ciocolata nu suna rau! Bafta!

| andru10best a răspuns:

O carte motivationala