| vio a întrebat:

Trebuie sa-mi fac un cont pe un sait unde am un card de fidelitate...si scriu numerele de la barele de cod si imi tot da cod invalid... dar nu stiu de ce... poate puteti sa ma ajutati...laughing va multumesc

Răspuns Câştigător
Bula
| Bula a răspuns:

Poate nu acel co cere, sau... poate e o farsa!
Atentie! Sa nu dai codul PIN al cartelei, ca ramai fara bani in cont!

1 răspuns:
| vio explică:

La Centrofarm ...cardu nu-i cu bani,,,,,, iti ofera doar o reducere cind cumperi de 10%si pe net vroiam sa fac cont la saitul lor...sa pot face si comenzi on line...